Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Повідомлення за ф. № 20-ОПП необхідно подавати з врахуванням оновленого довідника типів об'єктів оподаткування

Дата: 03.01.2023 17:59
Кількість переглядів: 91

Фото без опису

 

В Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що ДПС України оприлюднила новий довідник типів об'єктів оподаткування для заповнення повідомлення ф. № 20-ОПП.

Відповідно до п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України платники податків підлягають реєстрації або взяттю на облік у контролюючих органах за місцем проживання особи (основне місце обліку), а також за місцем розташування (реєстрації) рухомого та нерухомого майна, об’єктів оподаткування або об’єктів, які пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність (неосновне місце обліку).

Платник податків зобов’язаний стати на облік у відповідних контролюючих органах за основним та неосновним місцем обліку, повідомляти про всі об’єкти оподаткування і об’єкти, пов’язані з оподаткуванням, контролюючі органи за основним місцем.

Згідно з Порядком обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588 із змінами, повідомлення про об'єкти оподаткування або об'єкти, пов'язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП подається протягом 10 робочих днів після їх реєстрації, створення чи відкриття до контролюючого органу за основним місцем обліку платника податків. Форма цього повідомлення передбачає заповнення типу об'єкта оподаткування.

Ознайомитися з довідником типів об'єктів оподаткування можна за посиланням: https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/127294.html.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора