A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Буковинські землевласники та землекористувачі сплатили до бюджету понад 410,4 мільйонів гривень плати за землю

Дата: 12.01.2023 15:52
Кількість переглядів: 404

 

Фото без опису

 

Впродовж січня – грудня 2022 року платники податків Буковини сплатили до місцевих бюджетів 410,4 млн грн плати за землю. Плата за землю посідає третє місце за обсягами надходжень до місцевих бюджетів Чернівецької області та становить понад 13,3 відсотків загальних надходжень. Інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

Відтак, за вказаний період власники та орендарі земельних ділянок – юридичні особи сплатили до місцевих бюджетів 276,8 млн грн, а землекористувачі - фізичні особи – 133,6 млн гривень.

Податківці нагадують, земельний податок сплачується власниками земельних ділянок та земельних паїв (часток), а орендна плата – землекористувачами - орендарями за земельні ділянки державної і комунальної власності, які використовуються ними на підставі договорів оренди.

Та акцентують - земельний податок, який сплачують громадяни за місцем розташування земельної ділянки, зараховується до бюджету громади. Тому кожен буковинець, незалежно від суми сплаченого податку, робить посильний внесок у територіальний розвиток.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора