A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Триває поетапна передача Пенсійному фонду України функцій адміністрування житлових субсидій та пільг

Дата: 28.10.2022 15:30
Кількість переглядів: 445

Фото без опису

 

  

                                                                                                       

За рішенням Уряду, з 1 жовтня  2022 року Пенсійний фонд України здійснює виплату призначених органами соціального захисту населення житлових субсидій та пільг. Впродовж жовтня-листопада призначення цих виплат ще продовжують здійснювати органи соціального захисту населення, дані для фінансування виплат Пенсійний фонд отримує в електронному вигляді.

До 1 грудня 2022 року порядок звернення за призначенням субсидій, як і механізм призначення житлових субсидій та пільг, не змінюється.

Від 1 грудня 2022 року органи Пенсійного фонду України виконуватимуть і функції з призначення  субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

 Нагадаємо:

Порядок призначення та виплати житлових субсидій і пільг населенню передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1041 “Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України”, з текстом якої можна ознайомитись за посиланням  https://cutt.ly/dVm2L8z


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора