Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Підприємець може відправити заяву про застосування спрощеної системи оподаткування через Е- кабінет

Дата: 10.06.2022 16:25
Кількість переглядів: 612

Фото без опису

 

Фахівці Головного управління ДПС у Чернівецькій області інформують, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за місцем податкової адреси заяву про застосування спрощеної системи оподаткування.

Для надіслання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування  фізичною особою – підприємцем в меню «Введення звітності» приватної частини Електронного кабінету обирається рік та місяць, в якому створюється Заява, та з переліку електронних форм обирається Заява за формою F0102003. При цьому за замовчуванням встановлюється орган ДПС за місцем основної реєстрації.

У запропонованій формі Заяви необхідно заповнити відповідні поля електронного документу, підписати та надіслати, при цьому реєстраційні дані платника податків заповнюються автоматично.

У разі переходу фізичної особи – підприємця на спрощену систему оподаткування (перша-третя група платників єдиного податку) додатково до Заяви подається розрахунок доходу за попереднiй календарний рiк, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування. Для цього платник у вкладці «Додатки» обирає опцію «Додати» Розрахунок за формою F0102103 та заповнює обов’язкові поля.

У разі наявності другої квитанції про прийняття електронного документа датою та часом прийняття (реєстрації) електронного документа контролюючим органом вважаються дата та час, зафіксовані у першій квитанції.

Разом з тим повідомляємо, що вкладка «Вхідні документи» меню «Вхідні/вихідні документи» надає доступ до квитанції № 2 щодо приймання та обробки Заяви, надісланої користувачу Електронного кабінету.

До відома! Платники єдиного податку можуть за власним рішенням перейти на сплату єдиного податку, встановленого для інших груп платників єдиного податку (наприклад, з ІІ групи на ІІІ групу).

Подати заяву про застосування спрощеної системи оподаткування (або про перехід на іншу групу платника єдиного податку) з III кварталу 2022 року та Розрахунок доходу за попередній календарний рік не пізніше 15 червня 2022 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора