Платники податків Буковини від початку року сплатили 132,1 мільйон гривень військового збору

Дата: 10.06.2022 16:12

У січні-травні 2022 року платники Чернівецької області сплатили до бюджету 132,1 млн грн військового збору. Зазначена сума на 19,4 млн грн більша від суми військового збору, що була сплачена впродовж аналогічного періоду 2021 року – повідомляють у  податковій службі Буковини.

Та акцентують, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні.

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці.