За п’ять місяців платники Буковини сплатили понад 3 млрд грн податкових платежів

Дата: 10.06.2022 16:06

Упродовж січня – травня поточного року платники податків Чернівецької області сплатили до зведеного бюджету 3 млрд 016 млн грн податків, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року зафіксовано зростання сум сплачених  податків на 464 млн грн. Повідомив начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій  Шпак та зазначив, що якби не було складно, платники податків продовжують підтримувати економіку держави.

В розрізі основних платежів до державного бюджету найбільшу частку складають – понад 480,4 млн грн податок на додану вартість; 356,2  млн грн податок на доходи фізичних осіб; 132,1 млн грн військовий податок та 138,7 млн грн податок на прибуток.

Серед надходжень до місцевих бюджетів  понад  71 відсоток склав податок на доходи фізичних осіб, його надійшло  понад 1311,4 млн грн. Платники єдиного податку сплатили 272,3 млн грн. Платники майнових податків сплатили 158,2 млн грн. (землекористувачі забезпечили місцевим бюджетам понад 127,6 млн грн, власники нерухомого майна, відмінного від землі 30,1 млн грн).

Загалом суб'єкти господарювання Буковини сплатили до Зведеного бюджету на 100 млн грн. більше, ніж  було заплановано відповідно до індикативних показників Міністерства фінансів України.

Крім того роботодавці та підприємництво області сплатили 1 млрд 906 млн грн єдиного соціального внеску, що 349,8 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року.

Дякуємо всім платникам за фінансову підтримку нашої держави!