Роз'яснення Закону №2260: Щодо подання звітності з ПДВ

Дата: 10.06.2022 15:53

Роз'яснення Закону №2260: Щодо подання звітності з ПДВ

Який встановлено термін приведення у відповідність показників декларацій з податку на додану вартість за лютий – березень 2022 року?

Законом 2260 встановлено, що тимчасово за податкові періоди лютий, березень, квітень, травень 2022 року за операціями з придбання товарів чи послуг, за якими в ЄРПН постачальниками не зареєстровано ПН чи РК, платники податку включають до складу податкового кредиту суми ПДВ на підставі наявних у платника первинних документів.

Тобто, платники ПДВ зобов’язані забезпечити до 15 липня 2022 року реєстрацію ПН чи РК, граничний термін реєстрації яких припадає на періоди з 24 лютого 2022 року до дня набрання чинності цього закону, та уточнити, тобто привести у відповідність податковий кредит, задекларований платниками на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, з урахуванням даних ПН чи РК, зареєстрованих в ЄРПН.