Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Декларування - 2022: про свої доходи прозвітували понад 1,5 тис буковинців

Дата: 30.05.2022 15:49
Кількість переглядів: 187

Фото без опису

 

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують - з початку року в рамках проведення кампанії «Декларування – 2022» 1545 буковинців подали декларації про майновий стан і доходи, отримані у минулому році.

Відтак, сума задекларованого доходу становить 342,8 млн гривень. Декларанти самостійно нарахували податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб – 4,7 млн грн та 2,4 млн грн військового збору.

Податківці розповідають, серед загальної кількості поданих декларацій, доходи понад 1 млн. грн. задекларувало 36 громадян. Сума задекларованого ними доходу склала 135,3 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб до сплати складає 0,6 млн грн, сума військового збору до сплати складає 249,2 тис гривень.

Також з початку року, своїм правом на отримання податкової знижки скористались  645 буковинців. Сума податку на  доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню з бюджету, складає понад  2,5 млн гривень. Наразі платникам вже повернуто з бюджету понад 1,8 млн грн.

У податковій службі нагадують, щоб реалізувати своє право на отримання податкової знижки, громадяни можуть подавати декларацію впродовж всього поточного року (включно до 31 грудня 2022 року).

Буковинці, які планують скористатись своїм правом на отримання податкової знижки, мають змогу подати декларацію про майновий стан і доходи в Електронному кабінеті.

Як правильно заповнити декларацію можна переглянути у відеоуроці №1, який розміщено на вебпорталі ДПС за посиланням:  https://tax.gov.ua/media-tsentr/videogalereya/videouroki/5977.html.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора