Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Роз'яснення для ФОПів – єдинників ІІІ групи щодо подання звітності. Який податковий (звітний) період є першим для новостворених ФОП, які обрали спрощену систему оподаткування та ставки ЄП, встановленої для третьої групи?

Дата: 30.05.2022 15:47
Кількість переглядів: 155

Фото без опису

 

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, відповідно до абзацу другого п.п. 298.1.2 п. 298.1 ст. 298 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) зареєстровані в установленому законом порядку суб’єкти господарювання (новостворені), які протягом 10 днів з дня державної реєстрації подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для третьої групи, яка не передбачає сплату податку на додану вартість, вважаються платниками єдиного податку з дня їх державної реєстрації.

Для зареєстрованих в установленому законом порядку суб’єктів господарювання (новостворених), які протягом 10 календарних днів з дня державної реєстрації подали, заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої, зокрема, для третьої групи, перший податковий (звітний) період починається з першого числа місяця, в якому відбулася державна реєстрація (абзац другий п 294.4 ст. 294 ПКУ).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора