Топ - 5 найактуальніших запитань з гарячої лінії про сплату податків під час війни

Дата: 12.04.2022 14:04

17 березня набрали чинності зміни до Податкового кодексу України ПКУ внесені Законом України №2120-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» далі (Закон -2120).

Для роз’яснення буковинцям новацій Закону - 2120 проведено «гарячу лінію». На запитання платників відповідала заступник начальника Головного управління ДПС у Чернівецькій області Тетяна Булавка.

Плату за землю під час війни не нараховують та не сплачують всі  землевласники чи лише за землю  на територіях, на яких ведуться бойові дії?

Як сплачується єдиний податок для платників спрощенців першої та другої групи на час проведення воєнних дій?

Уточніть щодо сплати єдиного внеску за себе підприємцями, особами, які провадять незалежну професійну діяльність, та членами фермерського господарства у період воєнного стану?

Які особливості оподаткування та подання звітності на період воєнного стану необхідно врахувати представникам бізнесу?

Чи включається до оподаткування вартість добровільно переданого дизпаливо ДВА для перевезення гуманітарної допомоги для ЗСУ?

Відповіді на запитання за посиланням: https://cv.tax.gov.ua/media-ark/news-ark/578429.html