Допомога громадянам, які втратили роботу під час воєнних дій

Дата: 18.03.2022 15:24

Постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2022 р. № 199 визначено надання  у 2022 році застрахованим особам одноразової матеріальної допомоги у зв’язку із втратою частини заробітної плати (доходу), робота (економічна діяльність) яких тимчасово зупинена внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

Хто може отримати 6500 гривень єПідтримки:

- ФОПи всіх груп, які сплатили ЄСВ за 4 квартал 2021 року

- наймані працівники, за яких сплачено ЄСВ за 4 квартал, окрім працівників організацій, які отримують кошти з Державного бюджету України

- ФОПи, які не перебувають в стані припинення/реорганізації/ліквідації

Області, де працюватиме послуга:

Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська, Житомирська, Одеська, Волинська, Дніпропетровська та місто Київ.

Як отримати допомогу?

1. Зайдіть у Дію та натисніть – Послуги - єПідтримка

2. Виберіть картку єПідтримка. Як оформити картку, дізнайтеся за посиланням https://e-aid.diia.gov.ua/#card

3. Натисніть - Отримати допомогу

4. Очікуйте зарахування коштів

Подавайте заявку можна, навіть, якщо ви вже отримали 1000 грн за вакцинацію. Витратити допомогу можна на будь-які товари або послуги.

Які банки беруть участь?

У програмі беруть участь усі банки, які підключені до єПідтримки: Monobank, Альфа-банк, ПриватБанк, А-Банк, Ощадбанк, Укргазбанк, Raiffeisen Bank, Банк Восток, IdeaBank, izibank, ПУМБ, Правекс Банк.

Через який час зараховуються кошти?

Кошти зараховуються протягом 10 робочих днів із моменту подачі заявки. Будьте уважні, адже вихідні дні не враховуються.

Контактна інформація! Звернутися по допомогу до фахівців відділу «Сокирянське бюро правової допомоги» Кельменецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна за адресою: Чернівецька область, м. Сокиряни, вул. Центральна, 74 (приміщення управління ПФ, каб.№2, І поверх).
Телефон: (03739) 2-03-68, (068) 684-049-0

Єдиний телефонний номер системи БПД – 0 800 213 103
(дзвінки на вказану телефонну лінію зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України є безкоштовними та приймаються цілодобово).

Завідувач сектору Сокирянське БПД                                                                   О. Івасюк