Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

ДПС Буковини: закликаємо платників виконувати свій податковий обов’язок та сплачувати єдиний податок

Дата: 17.03.2022 14:21
Кількість переглядів: 828

Фото без опису

 

У першій декаді березня суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, спрямували до місцевих скарбниць Буковини 7,2 млн грн, в т.ч. приватні підприємці 6,2 млн грн. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області  

Та нагадують, що у  2022 році фізичні особи – платники єдиного податку першої – другої груп  мають сплачувати фіксовану суму єдиного податку щомісячно. Протягом року  фіксовані ставки єдиного податку залишаються незмінними. Підприємцям першої  – другої груп сплачувати єдиний податок треба також за місяці, в яких доход не отримувався.

Ставка для першої групи – до 10% від прожиткового мінімуму, встановленого на початок року, у 2022 році це ­­– 2481 грн (248,1 грн на місяць). Ставка єдиного податку  для другої групи – до 20% від мінімальної зарплати, яка на початок 2022 року становила 6500 грн (єдиний податок за місяць – 1300 грн на місяць).                 

Слід знати, що платники першої та другої груп відповідно до законодавства можуть здійснити сплату єдиного податку  авансовим внеском за весь податковий (звітний) період, але не більш як до кінця поточного звітного року.  Сплату податків підприємці можуть здійснити як в готівковій, так і безготівковій формах. На сьогодні, зважаючи на форс-мажорні обставини, сплату можна здійснити платіжними картами за допомогою онлайн-банкінгу.

 

Інформує Головне управління ДПС у Чернівецькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора