Спалюєш траву? Значить ти диверсант!

Дата: 15.03.2022 20:09

Жителі громади! Щодня на гарячу лінію рятувальників поступають дзвінки про підпали.

Пам’ятай! Спалювання сухої трави у воєнний час прирівнюється до диверсій! Кожен виїзд пожежного авто – це не лише затрачений час та сили, а й пальне, якого і так бракує. Рятувальники сьогодні мають ряд завдань набагато важливіших, як виїзди на гасіння трави. На кону – охорона і безпека стратегічних об’єктів та житлових масивів!

Нагадуємо! За спалювання сухої рослинності передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність! Минулого року в 18 разів з зріс розмір штрафів за спалювання сухої трави. Так, за підпал, вчинений на будь-якій території, громадянин сплачує 3060 грн. А за підпал сухостою на території заповідного фонду штраф становить від 6120 до 30 600 грн.

Побачили паліїв? Зафіксуйте злочин на відео!

Невідкладно телефонуйте:

· 101 (рятувальники)