Щодо відшкодування ПДВ під час дії воєнного стану, встановленого відповідно до законодавства

Дата: 14.03.2022 13:53

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що порядок визначення суми податку на додану вартість, який підлягає відшкодуванню з Державного бюджету України (бюджетному відшкодуванню), та строки проведення такого відшкодування встановлено ст. 200 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями.

Надання бюджетного відшкодування відповідно до абзацу другого п. 200.10 ст. 200 ПКУ здійснюється в разі узгодження контролюючим органом заявленої суми бюджетного відшкодування за результатами камеральної перевірки, а у випадках, визначених п. 200.11 ст. 200 ПКУ, - за результатами перевірки, зазначеної у такому пункті, що проводяться відповідно до норм Податкового кодексу.

В той же час, відповідно до п.п. 69.11 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу на період до припинення або скасування воєнного стану на території України зупинено дію пп. 200.10 - 200.12 ст. 200 ПКУ, якими безпосередньо визначено терміни проведення таких перевірок та процедуру відшкодування.

Інформує Головне управління ДПС у Чернівецькій області