Податківці роз’яснюють новації Закону №2118: добровільна передача товарів, коштів на користь Збройних Сил України

Дата: 14.03.2022 13:50

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області інформують, що 7 березня 2022 р набрав чинності Закон України 03.03.2022 № 2118-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо особливостей оподаткування та подання звітності у період дії воєнного стану».

Зокрема,  Підрозділ 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України доповнено пунктом 69.5 такого змісту:

Даним пунктом визначено, що операції з добровільної передачі або відчуження коштів, товарів, у тому числі підакцизних, надання послуг на користь Збройних Сил України та підрозділів територіальної оборони без попереднього або наступного відшкодування їх вартості не вважаються операціями з реалізації для цілей оподаткування.

Ці зміни діють тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України.

Закон розміщено за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2118-20#Text

Інформує Головне управління ДПС у Чернівецькій області