Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Загальна мобілізація

Дата: 25.02.2022 07:27
Кількість переглядів: 1014

 

 

 

Президент Володимир Зеленський оголосив в Україні загальну мобілізацію. Указ опубліковано на сайті глави держави.
Президент Володимир Зеленський підписав указ про проведення загальної мобілізації у зв’язку з військовою агресією Росії.

Указ №69/2022 опубліковано на сайті президента.

«У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримки бойової та мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, на підставі пропозиції Ради національної безпеки та оборони України, відповідно до частини другої статті 102 пунктів 1 , 17, 20 частини першої 106 Конституції України ухвалюю: оголосити та провести загальну мобілізацію (далі – мобілізація)», – йдеться в указі.

Мобілізацію необхідно провести на території Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської. Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей та Києва.

Мобілізація проводиться протягом 90 діб з дня набрання чинності цим Указом.

«Призов військовозобов'язаних, резервістів та залучення транспортних засобів забезпечення потреб Збройних сил України, Національної гвардії України. Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, інших військових формувань України здійснити в обсягах, визначених згідно з мобілізаційними планами», – йдеться в указі.

Генеральному штабу ЗСУ доручено визначити черговість та обсяги призову військовозобов'язаних, резервістів та транспортних засобів національної економіки в межах загального терміну мобілізації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора