Звернення Чернівецької обласної ради до буковинців у зв'язку з вторгненням РФ на територію України

Дата: 24.02.2022 13:22

У зв’язку з введенням воєнного стану та повномасштабним вторгненням Російської Федерації на територію України, Чернівецька обласна рада закликає буковинців зберігати спокій та виконувати дії, що допоможуть вам у випадку надзвичайних ситуацій.

Перш за все, довіряйте лише перевіреним джерелам інформації. Не варто розповсюджувати фейки, сприяючи ворогу в подальшій дестабілізації ситуації в нашій державі.

Поставтеся з розумінням до вимог правоохоронців або військових щодо перевірки документів. Тримайте напоготові документи та важливі речі. Скоординуйте з рідним план дій у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Та не піддавайтеся паніці - наші Збройні Сили вправно виконують свою роботу та дають відсіч ворогу.

• Джерело: Пресслужба Чернівецької обласної ради