На виїздах із Буковини поліція встановила блокпости

Дата: 24.02.2022 13:21

Узв’язку із введенням в Україні воєнного стану на виїздах із Буковини поліція встановила блокпости.

Вони влаштовані на автошляхах, що перетинають кордони з Івано-Франківською, Тернопільською, Хмельницькою та Вінницькою областями. Про це інформує Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Поліція у посиленому режимі охороняє громадський порядок на Буковині, введено додаткові патрулі.

Усіх, хто наразі перебуває у дорозі, просять бути готовими до перевірки документів. Крім того, правоохоронці, за потреби, оглядатимуть й транспортні засоби.

Необхідно зберігати спокій, вірити лише офіційним новинам МОУ, ЗСУ, МНС, Офісу Президента України.

Також просять не поширювати фото, відео та іншу інформацію про переміщення техніки Збройних Сил України.