Важлива інформація!

Дата: 24.02.2022 13:08

Шановні жителі Вашковецької територіальної громади, як ви знаєте, сьогодні з самого ранку розпочалися бойові дії та наступи російських військ по всій території України. В країні влада оголосила ВІЙСЬКОВИЙ СТАН.
В нашій громаді о 9:00 по всіх організаціях відбулися оголошення по нагальному питанні територіальної оборони і  взагалі щодо подальших дій, які має знати населення.
Інформуємо по висновкам першого загального зібрання:
1. Прикордонна служба займається підсиленням охорони державного кордону. На в'їзді та виїзді з села прикордонниками спільно з членами громадських формувань формуються пости. Прохання до громадян, при перевірці документів, або транспортного засобу поводити себе адекватно.
2. При вимкненні світла, інтернету, або зв'язку взагалі, в селі способом церковного дзвону може бути поданий сигнал тривоги.
3. На території громади створюється відділ територіальної оборони з небайдужих жителів для підтримки порядку.
4. В громаді оголошено комендантський час з 20:00 по 05:00. Всім жителям при собі завжди мати документ, що засвідчує особу.

Також сьогодні відбудеться чергове зібрання по нагальних питаннях. Всю детальну інформацію очікуйте після 18:00.

Прохання до всіх жителів громади, не панікувати та зберігати спокій на скільки це можливо.