Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Недопущення дестабілізації ситуації в населених пунктах територіальних громад

Дата: 24.02.2022 12:07
Кількість переглядів: 778

Фото без опису

 

З метою недопущення дестабілізації ситуації в населених пунктах територіальних громад, в тому числі у межах контрольованих прикордонних районів та прибережних зонах держави, налагодження тісної взаємодії місцевих мешканців з поліцією та в разі появи у населеному пункті підозрілих осіб (незнайомців) НЕГАЙНО: - повідомляти на спецлінію «102».
Водночас, якщо Ви стали свідком або очевидцем вчиненого правопорушення, повязаного із посяганням на територіальну цілісність і недоторканність України або вчиненням підозрілими особами інших дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації населених пунктах у тому числі в прикордонних та прибережних зонах, при можливості ці факти фіксуйте за допомогою мобільного телефону або інших технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, та негайно інформуйте поліцію.

ПАМЯТАЙТЕ!!! в будь-якому випадку самостійно не протидійте незаконним діям підозрілих осіб (незнайомців), не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку, НЕГАЙНО ІНФОРМУЙТЕ ПОЛІЦІЮ!!!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора