У січні соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалося 6676 осіб

Дата: 16.02.2022 15:03

Впродовж січня 2022 року соціальними послугами обласної служби зайнятості скористалося 6676 осіб, які мали статус безробітного, що на 31,5%  (на 3067 осіб) менше, ніж у січні 2021 року. З початку року статус безробітного отримали  1025 осіб, що на 29% менше ніж за аналогічний період минулого року.

Послугами обласної служби зайнятості скористалося також 328 шукачів роботи,  без надання статусу безробітного, з них 110 осіб (33,5%), були працевлаштовані.

• Серед безробітних, зареєстрованих в обласній службі зайнятості впродовж січня, 24% працювали в установах державного управління й оборони, понад  18%  -  на підприємствах переробної промисловості, 14% - сільському, лісовому та рибному господарстві, 13% - в оптовій та роздрібній торгівлі, 5,8% - в сфері охорони здоров’я та надання соціальної допомоги, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Із загальної чисельності безробітних, які перебували на обліку, 64% складали жителі сільської місцевості, 55% - жінки,  25,8% - молодь у віці до 35 років, 34,8% - особи, які потребують додаткових гарантій у працевлаштуванні, 14,2% - особи, вивільненні у зв’язку зі змінами в організації виробництва.

За професійними групами серед зареєстрованих безробітних переважали робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (17,5%), державні службовці, керівники, менеджери (14,6%),   працівники сфери торгівлі та послуг (13,7%), професіонали (11,2%), робітники найпростіших професій (11,1%), фахівці (10,5%) та  кваліфіковані робітники з інструментом (10,3%).

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості