Відповідно до Указу Президента України № 53/2022 “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства” 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання

Дата: 16.02.2022 14:44

У ЄДНОСТІ НАША СИЛА
"Великий народе, великої країни, добрий ранок тобі! Сьогодні важливий день - День єднання нас всіх. Ми різні. Різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій. Але об'єднує нас єдине бажання - бажання жити в мирі, жити щасливо однією родиною з дітьми, з батьками. І на все це ми маємо повне право, бо ми у себе вдома. Ми в Україні. І ніхто не буде любити наш дім, як ми любимо. І ніхто - тільки ми разом зможемо наш дім захистити. З Днем єднання, синьо-жовті! З Днем єднання, Україно! Схід, захід, південь, північ звучить тільки разом, але звучить дуже сильно", - наголосив президент.