Виробничий травматизм на Буковині у 2021 році

Дата: 24.01.2022 12:57

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: уминулому, 2021, році на підприємствах, в установах та організаціях Буковини  мали місце  35 випадків виробничого травматизму, 4 із них - зі смертельним наслідком.

Так, випадки виробничого травматизму зі смертельним наслідком мали місце у будівельній галузі, на підприємствах сільського та  лісового господарств, у соціально-культурній сфері.

Випадки загального виробничого травматизму задокументовано:

на підприємствах соціально - культурної сфери - загалом  11 випадків;

на підприємствах пошти за зв’язку -  6;

на автомобільному транспорті - 3;

у сфері енергетики, на підприємствах транспорту, будівництва  та експлуатації магістральних шляхів, а також у закладах торгівлі  - по 2 випадки відповідно.

По одному випадку загального виробничого травматизму зафіксовано на  залізничному транспорті, на підприємствах з виробництва деревини та виробів з деревини, у будівництві, сільському господарстві та лісовій галузі.

Відповідно значне збільшення виробничого травматизму у минулому році відбулося на підприємствах соціально-культурної галузі, а також пошти та зв’язку.

Натомість суттєве зменшення травмувань на виробництві фіксується у галузі машинобудування та торгівлі.

Інформує Управління Держпраці у Чернівецькій області