ПРОГРАМА підтримки військовослужбовців, мобілізованих громадян та членів їх сімей Вашковецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік

Дата: 20.02.2019 21:01

Термін реалізації програми

2017 рік

7.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього

7.1.

В тому числі бюджетних коштів:

15,0 тис. грн.

- з них коштів сільського бюджету

- позабюджетні кошти

8.

Основні джерела фінансування програми

Сільський бюджет

1. Загальні положення

1.1.У зв’язку з мобілізацією громадян - жителів населених пунктів Вашковецької об’єднаної територіальної громади до лав Збройних Сил України та їх відправкою у східні регіони України з метою участі у антитерористичній операції (АТО) виникла необхідність оперативного забезпечення військовослужбовців та мобілізованих громадян засобами індивідуального захисту, військовим спорядженням та предметами речового майна, лікарськими засобами з метою підтримки боєготовності підрозділів та ефективного виконання ними поставлених завдань.

1.2.Сільська Програма підтримки військовослужбовців, мобілізованих громадян та членів їх сімей Вашковецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік розроблена відповідно до Законів України «Про оборону України», «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію», Указу Президента України від 2 вересня 2013 року № 471/2013 «Про Положення про територіальну оборону України», від 1 травня 2014 року № 447/2014 «Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави» щодо проведення часткової мобілізації на території України та формування в кожній області, на базі обласних військових комісаріатів, батальйонів територіальної оборони, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Бюджетного Кодексу України.

1.3. Основні терміни, що використовуються:

Фінансова підтримка – цільова фінансова допомога, що надається з місцевого бюджету для виконання заходів Програми.

Учасник Програми – орган місцевого самоврядування, який поширює свою діяльність на території населених пунктів Вашковецької об’єднаної територіальної громади або окремої адміністративно-територіальної одиниці.

2. Мета, завдання Програми

2.1.Метою Програми є забезпечення державного суверенітету та незалежності України, створення належних умов для фінансування з сільського бюджету заходів по забезпеченню військовослужбовців та мобілізованих громадян засобами індивідуального захисту, військовим спорядженням та предметами речового майна, з метою підтримки боєготовності та ефективного виконання поставлених завдань Міністерством оборони України Учасником Програми.

2.2.Завдання Програми:

- придбання військової амуніції, військового спорядження, засобів індивідуального захисту, предметів речового майна, військового одягу.

3.Пріоритетні напрямки Програми

3.1. Рекламування та пропагування  військової служби в Збройних Силах України.

3.2.Фінансове забезпечення військовослужбовців та мобілізованих громадян засобами індивідуального захисту, військовим спорядженням та предметами речового майна.

4. Напрями реалізації та фінансування Програми

4.1. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

4.2.  Для реалізації Програми з місцевого бюджету виділяються кошти, які спрямовуються на придбання військової амуніції, військового спорядження, засобів індивідуального захисту, предметів речового майна, тощо.

4.3. Рішення про виділення фінансування в рамках Програми приймається сесією Вашковецької сільської ради.

5.Обґрунтування шляхів і засобів розв’язання проблеми,

строки виконання завдань та заходів Програми

5.1.Програма передбачає комплексне розв’язання у невідкладному порядку проблем матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців, мобілізованих громадян та членів їх сімей з населених пунктів Вашковецької сільської ради у 2017 році (речове майно та спорядження).

5.2.Виконання Програми дасть можливість виконати вимоги законів України та Указів Президента України - Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України щодо мобілізації, формування за штатом воєнного часу підрозділів Збройних Сил України.

6.Управління Програмою та контроль за її виконанням

6.1.Організація виконання Програми покладається на виконавчий комітет Вашковецької сільської ради.

6.2.Виконавчий комітет Вашковецької сільської ради, який є відповідальним за виконання запланованих у Програмі заходів, забезпечує їх реалізацію у повному обсязі у визначені терміни та звітує про її виконання перед постійною комісією сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку територіальної громади та сесією Вашковецької сільської ради.

Секретар сільської ради                                                          О.Гудійник

до Програми підтримки військовослужбовців,

Вашковецької сільської об’єднаної

територіальної громади на 2017 рік

Ресурсне забезпечення

Програми підтримки військовослужбовців,

Вашковецької сільської об’єднаної територіальної громади

на 2017 рік

тис. грн.

Обсяг коштів, які пропонується залучити до виконання програми

Етапи виконання програми

Всього витрат на виконання програми

2017 рік

Обсяг ресурсів всього:

15.0

в тому числі: сільський бюджет

15.0

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів бюджету розвитку, КПК 0118600 «Інші видатки»  та цільового фонду, КПК 0119180.

Секретар сільської ради                                                       О.Гудійник