Дистанційне навчання на Буковині: яких закладів стосуються обмеження

Дата: 21.01.2022 13:44

Фото без описуЗа останніх сім днів на Буковині зареєстрували 3268 випадків COVID-19, причому 272 із них – серед дітей. Порівняно із попереднім тижнем кількість недужих дітей зросла у 4 рази. Про це повідомила головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко.

Враховуючи ситуацію, обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення із 21 січня запровадити у закладах освіти області дистанційне навчання. Онлайн-заняття триватимуть два тижні.

Це стосується шкіл, ліцеїв, училищ, технікумів, коледжів, а також мистецьких, музичних та спортивних шкіл, секцій та закладів вищої освіти у Чернівецькій області. Водночас дитсадки та спеціальні заклади освіти роботу не припинятимуть.