Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Стартує набір на НОВИЙ онлайн курс в ZERO WASTE ACADEMY

Дата: 22.10.2021 11:27
Кількість переглядів: 1347

Фото без опису

УВАГА! НАРЕШТІ, МИ МОЖЕМО ЦЕ СКАЗАТИ!????????

????????????Прямо ЗАРАЗ стартує набір на НОВИЙ онлайн курс в ZERO WASTE ACADEMY!????????????

?? Які з існуючих в Україні та за кордоном практик керування ТПВ з акцентом на запобігання їх утворення є найкращими? Яким чином муніципалітети та ТГ можуть скоротити відходи, що не підлягають переробці та йдуть на захоронення? І як знайти фінансування на проєкти та правильно популяризувати “zero waste” напрям у громаді? Передові спеціалісти Академії допоможуть розібратися у цих питаннях та стати експертами у цій сфері. ????????????

?Навчання складатиметься з двох етапів:

????Під час першого (листопад 2021 - березень 2022) студенти/ки прослухають онлайн-лекції від фахівців/чинь у різних галузях, отримають якісну інформаційну базу з керування відходами та розроблять власні пілотні екопроєкти, серед яких будуть відібрані ШІСТЬ найкращих для подальшої реалізації.

????Другий етап (квітень-липень 2022) власне передбачає цю саму реалізацію пілотних проєктів, що пройшли відбір.

??Навчальний курс - це 1 лекція на 2 тижні, цікава домашка, аби закріпити отримані знання, та постійна підтримка менторів/ок (експертів/ок в тематиці екології, досвідчених менеджерів/ок) на всіх етапах. А ще творчі завдання, тести, конкурси, індивідуальні та групові коуч-сесії!????

? Після завершення навчання студенти вже матимуть свій власний проєкт, вмітимуть створювати та реалізовувати успішну інформаційну кампанію.

????Наприкінці курсу студенти, які успішно складуть фінальний тест, отримають іменні сертифікати. А за найкращий реалізований проєкт передбачена грошова винагорода в 500 евро.????????????

????Курс розрахований на представників навчальних закладів та громадських організацій, управлінців відходами, блогерів, громадських активістів, волонтерів, а також представників бізнесу, які хочуть екологізувати своє підприємництво (кав’ярні, ресторани, готелі, офіси, виробництво тощо).

????І найголовніше: навчання в академії абсолютно БЕЗКОШТОВНЕ.????????????

Тож не зволікай, заповнюй анкету прямо зараз ????https://forms.gle/YruTKmYQEju9MKNU8

??Відбір на конкурсній основі.

??Заявки приймаються до 31.10.2021 включно.

??Старт навчання 02.11.2021.

Проєкт реалізується ГО “Центр громадських та медійних ініціатив” (Kharkiv Zero Waste) за підтримки Посольства Фінляндії в України.

Про результати курсів Zero Waste Academy можна подивитися на сторінках https://www.facebook.com/zerowaste.academy та https://www.facebook.com/ZWAdeeplevel


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора