Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Податкова амністія: на сайті відомства опубліковано приклади заповнення спецдекларації

Дата: 15.09.2021 12:14
Кількість переглядів: 1007

Фото без опису

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області продовжується роз’яснювальна кампанія щодо правил податкової амністії.
За словами податківців кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування громадянами активів в Україні уже стартувала. Триватиме вона  з 1 вересня 2021 року по 1 жовтня 2022 року.
Податківці нагадують, що у рамках одноразового (спеціального) добровільного декларування громадяни України можуть задекларувати активи, розміщені на території України та/або за її межами, які належать їм на правах власності та з яких, відповідно до вимог законодавства та/або міжнародних договорів, не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори.
Одноразове (спеціальне) добровільне декларування буде відбуватися шляхом подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації до Державної податкової служби України через приватну частину Електронного кабінету у розділі «Одноразова (спеціальна) добровільна декларація».
Тож, перед декларуванням активів податківці радять переглянути приклади заповнення одноразової (спеціальної) добровільної декларації. Дані приклади розміщено у банері «Одноразове добровільне декларування» на вебпорталі Державної податкової служби України за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/odnorazove-dobrovilne-deklaruvannya/deklaratsiya/zrazok-zapovnennya/
 

 

Головне управління ДПС у Чернівецькій області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора