Землевласники та землекористувачі Буковини сплатили до бюджетів громад понад 276,4 мільйонів гривень плати за землю

Дата: 14.09.2021 11:42

Протягом січня-серпня цього року до місцевих бюджетів Буковини надійшло понад 276,4 млн грн плати за землю. Така сума на 43,1 млн грн перевищує минулорічні показники. Зокрема, з початку року юридичні особи спрямували до місцевих бюджетів майже 188,7 млн гривень, а фізичні особи – понад 87,7 млн грн плати за землю. Про це розповідають у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.
Та нагадують, що плата за землю є одним із небагатьох видів платежів, які стовідсотково залишаються в бюджетах територіальних громад. Наразі її доля у надходженнях місцевих бюджетах регіону складає 10,7 відсотків.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області