Повідомлення про прийняття працівника на роботу можна подати за допомогою сервісу ДПС «Електронний кабінет»

Дата: 13.09.2021 09:08

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області роз’яснюють, що власники підприємств, установ, організацій та фізичні особи підприємці зобов’язані  подавати до територіальних органів ДПС за місцем обліку їх як платника єдиного внеску повідомлення про прийняття працівника на роботу. Таке повідомлення затверджене Постановою КМУ № 413, його можливо подати за допомогою сервісу ДПС «Електронний кабінет» (https://cabinet.tax.gov.ua).
У податковій службі нагадують, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом та подання повідомлення про прийняття його на роботу. До початку роботи працівника роботодавці зобов’язані   подати  повідомлення про прийняття працівника на роботу одним із таких способів:
засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше, аніж із п’ятьма особами.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області