Податківці проведуть День відкритих дверей

Дата: 08.09.2021 09:50

Головне управління ДПС у Чернівецькій області запрошує студентів та учнів на День відкритих дверей з 22 по 24 вересня 2021 року.
Під час заходу кожен учасник зможе дізнайтеся більше інформації про права та обов’язки платників, порядок сплати податків та застосування електронних сервісів, отримати консультацію з питань застосування норм ПКУ.
Також, цікавою буде інформація про професію податківця та екскурсія у Центр обслуговування платників.
Місце проведення: Головне управління ДПС у Чернівецькій області, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану 200а.
З питань організації – участі певного /класу/групи учнів / студентів звертайтеся до сектору інформаційної взаємодії Головного управління ДПС у Чернівецькій області за тел. (0372)54-55-76 або ел. адреса: bukdpa@ukr.net

Головне управління ДПС у Чернівецькій області