На Буковині надходження з ЄСВ зросли більш як на 406 мільйонів гривень

Дата: 16.08.2021 16:18

У січні-липні поточного року завдяки відповідальним роботодавцям Чернівецької області до державних цільових фондів надійшло 2098,7 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Начальник Головного управління ДПС у Чернівецькій області Віталій Шпак зазначив, що надходження соціального внеску зросли на 406,4 мільйонів гривень, або на 21,4 відсотки порівняно з аналогічним періодом минулого року. Індикативний показник виконано на 110,1 відсоток, додаткові надходження склали 211,1 мільйонів гривень.

Легалізація праці та виплати офіційної заробітної плати це те, що позитивно позначається на надходженнях з єдиного соціального внеску – зауважив керівник податкового відомства Буковини.

З законодавчими змінами в адмініструванні та сплаті податків, зокрема, стосовно адміністрування єдиного внеску, платники можуть ознайомитися на сайті Головного управління ДПС у Чернівецькій області та на сторінці у соціальній мережі Facebook.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області