Вашковецька територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Депутати Дністровської районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка прийняли участь в урочистостях під час випускного вечора у селі Вашківці

Дата: 04.07.2021 15:23

03 липня 2021 року у с.Вашківці теплий літній вечір зібрав на шкільному подвір’ї випускників, батьків, педагогічний колектив на чудове свято приурочене закінченню навчального закладу.

За запрошенням випускників-2021 Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів села Вашківці в урочистостях прийняли участь депутати Дністровської районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Вамуш Андрій Іванович та Романенко Валерій Васильович, які щиро привітали випускників із отриманням свідоцтв про повну загальну середню освіту та побажали їм завжди вірити в себе і сміливо йти вперед, долаючи будь-які перешкоди на шляху до мрії.

Кращим учням школи, медалістам - Симак Ользі та Андроніку Ростиславу було вручено цінні подарунки.