Вашковецька територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

У школах Буковини пропонують вивчати християнську етику

Дата: 01.07.2021 10:51

Цю дисципліну можуть обирати для вивчення лише за бажанням. Змушувати учнів вивчати цей предмет ніхто не має права. Депутати Чернівецької обласної ради прийняли рішення про активізацію роботи з питань духовно-морального виховання дітей та молоді. Зокрема, школам Буковини пропонують запровадити викладання основ християнської етики, пише ІА АСС. «Найбільша цінність освіти, її місія - плекати цінності, «припідносити» до розуму, сердець, очей наших дітей справжні вартості - незмінні, вічні, стрижневі, ті, які допоможуть жити повноцінним, гідним життям, вистояти в життєвих перепетіях, стати успішним у професії. Інакше усе не матиме сенсу!

Невже хтось думає, що формула «взаємоповаги», «вдячності», «наполегливості», «відповідальності» , «милосердя» «патріотизму», «людської гідності» легша для осягнення, як фізичні закони і математичні формули?! А значить діти повинні мати можливість бути на таких уроках!» – зауважує Оксана Палійчук, депутатка Чернівецької обласної ради від партії «Європейська Солідарність», авторка проекту рішення.

ІА АСС (інформаційне агентство)