З Днем молоді!

Дата: 27.06.2021 14:54

Молодь – це майбутнє світу й саме вона визначає шляхи розвитку суспільства. Свято на честь молоді заснували у 1994 році й встановили датою святкування останню неділю червня.

День молоді щорічно святкують мільйони українських студентів, школярів, молодих науковців, підприємців та робітників. Люблять до цього свята долучатись і старші люди, які стверджують, що вони молоді душею.

День молоді – це день позитиву і веселощів! Дівчата і хлопці – це ваше свято! І нехай сьогодні вас пробачать за пісні під віконцем опівночі, хай не скажуть нічого про те, що дуже гучно ви відзначаєте це свято. Адже цей день, немов ювілей – тільки у молодих, і один день у році. Здоров’я вам, сил і настрою, теплих і світлих, добрих і значущих днів!

Бажаємо вам яскравих і чудових днів, веселих та запальних ночей. Нехай по життю супроводжує відмінний настрій і удача, нехай ваша молодість буде сповнена енергії і щастя, нехай вами рухає сила цілеспрямованості і любові.

З Днем молоді України!

Центр економічного зростання громади