З Днем батька!

Дата: 20.06.2021 14:18

Щорічно в Україні та ще у понад 40 країнах світу відзначається День батька - міжнародне свято, присвячене всім татам світу. Це свято не таке популярне, як День матері, але не менш важливе для суспільства, адже кожна дитина потребує батьківського виховання і турботи.

Роль батька у вихованні дітей - неоціненна, тому присвятити татусям окремий день було чудовою ідеєю! Це свято запровадили у США з ініціативи американки Сонори Додд. Дівчина запропонувала на національному рівні відзначати присвячений татам день на честь свого батька-одинака, який виховав 8 дітей після смерті дружини.

З часом багато інших країн, що підтримують сімейні цінності, почали щорічно відзначати його. В Україні, як і всюди в світі, цей день припадає на третю неділю червня.

Тож Центр економічного зростання Вашковецької сільської ради щиро вітає усіх батьків та бажає улюбленим татусям міцного здоров’я, успіхів у всіх справах і починаннях, яскравих, позитивних емоцій в житті, а також - миру, спокою, тепла і затишку, нескінченної молодості, мужності і терпіння.

Щастя і благополуччя, з Днем батька!

Наш славний і рідний, найкращий у світі,

З тобою нам завжди затишно й світло.

Ти гарний господар і батько чудовий,

Даруєш турботу та море любові.

Спасибі за ласку, за руки умілі,

Що вмієш підтримати словом і ділом,

Що в рідному домі надійно та щиро,

Живи нам на радість у щасті та мирі,

Хай Бог милосердний з високого неба

Дарує усе, чого тобі треба.

Центр економічного зростання