Вашковецька територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

«Ми одна команда»: Сергій Осачук провів нараду з головами громад Буковини

Дата: 18.06.2021 17:53

Про необхідність формування стратегій розвитку територій,  планування місцевих бюджетів, охорону об’єктів культурної спадщини ішлося під час міжгалузевої наради, яку провів голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук та керівники управлінь і департаментів ОДА із очільниками територіальних громад 17.06.2021 року.

Голова ОДА, зокрема, наголосив, що буковинські громади, попри унікальність та самобутність кожної, мають спільно та у злагоді розбудовувати спроможну Україну.

– Ми одна команда, і що кращою буде взаємодія між громадами, районною та обласною радою, то більш ефективно ми зможемо змагатися у загальноукраїнському контексті на конкурсних конкурентних засадах за додатковий фінансовий ресурс. Будь-які непорозуміння, протистояння тільки гальмуватимуть наш спільний рух уперед. Лише єдність інтегрує нас у загальнодержавний контекст. Тому що ми є живим організмом, часткою великої української держави, – зазначив Сергій Осачук.

Крім того, під час наради ішлося про підготовку закладів освіти до нового навчального року, реалізацію соціальної політики у громадах та вакцинальну кампанію від COVID-19.

Чернівецька обласна державна адміністрація