A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Буковина отримала свою унікальну квітку-логотип у рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 03.06.2021 13:10
Кількість переглядів: 710

Буковина отримала свою унікальну квітку-логотип, який використовуватиме у рамках відзначення 30-ї річниці Незалежності України. Концепцію єдиної візуальної символіки свята підготували за координації Міністерства культури та інформаційної політики України.

В основу її покладена ідея бачення Незалежності як мріії, якої прагнули багато поколінь українців.
Графічна візуалізація комплексу образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів. Квітка – образ, що розкриває ідею держави. «Ти у мене єдина» – основний лейтмотив всього проєкту. Це слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, Незалежності, нації.
Передбачено, що кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону, а також квіти-символи сфер діяльності, як то: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво.
Крім того, улітку цього року Чернівецька область долучиться до Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність» за ініціативи Мінрегіону. Він має на меті поширення фактів та матеріалів, які стали знаковими для становлення суверенної України.
Взяти участь у марафоні можуть усі охочі. Для цього необхідно опублікувати матеріал під єдиними хештегами #Наша_незалежність #Марафон_30 до серпня 2021 року.
За результатами Марафону визначать низку найкращих публікацій та відзначать їх на одному із заходів, проведених у рамках святкування 30 річниці незалежності України.

 

Джерело:https://bukoda.gov.ua/news/bukovina-otrimala-svoyu-unikalnu-kvitku-logotip-u-ramkah-vidznachennya-30-yi-richnici-nezalezhnosti-ukrayini


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора