Рятувальники Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області провели профілактичний рейд серед населення

Дата: 26.05.2021 12:47

Вогнеборці роз’яснювали громадянам правила безпеки під час виникнення пожежі  в житловому секторі. Наголосили на дотриманні правил пожежної безпеки в житлових будинках.  Порадили  не залишати без нагляду працюючі газові та електроприлади,  не допускати до користування газовими та електроприладами без нагляду дорослих, дітей дошкільного віку. Молодшим співрозмовникам наголошено на порядку евакуації з приміщення при пожежі та безпечній поведінці в побуті.

Якщо надзвичайна ситуація вже трапилась не панікувати та не приймати поспішних необдуманих рішень,  необхідно негайно зателефонувати за номером «101».

Начальник Дністровського РВ ГУ ДСНС

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                               Сергій СЕЛЕЗНЬОВ