Вашковецька сільська територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Проект рекомендованого меню для використання в закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, а також дитячих закладах сфери соціального захисту

Дата: 25.05.2021 09:29
Кількість переглядів: 2083

Фото без опису

Міністерство охорони здоров’я України повідомляє про оприлюднення меню рекомендованого для використання в закладах освіти, дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, а також дитячих закладах сфери соціального захисту.

Розробка меню здійснювалась робочою групою до складу якої увійшли представники МОЗ України, Євген Клопотенко та команда проєкту CultFood, технологи та дієтологи, голова ВГО «Асоціація дієтологів України».

Меню розроблялись на підставі норм харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 р. № 305.

Технологічна документація на страви та вироби, що увійшли до меню надана Євгеном Клопотенко та командою проєкту CultFood. Крім того, під час складання меню частково була використана технологічна документація на страви та вироби зі збірників рецептур з деякими доопрацюваннями щодо вмісту солі, жирів та цукрів.

З технологічною документацією на страви та вироби можна ознайомитись за посиланням - https://drive.google.com/drive/u/3/folders/1F1_cxW3EuvSQ8D2Jvvs4jGHBWgr_QLs2.

Зауваження та пропозиції приймаються Директоратом громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ України протягом 10 днів з дня оприлюднення у письмовому або електронному вигляді:

school.foodua@gmail.com

01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7.

Перелік документів - https://moz.gov.ua/article/public-discussions/menju-dlja-odnorazovogo-harchuvannja-na-zimovij-period?preview=1&fbclid=IwAR36ulezJA2pq4v-Ea1bkDCBQGBTZ57C8AqWL8aDgZLcjXsEoVIVjeEl4YA

Джерело: https://moz.gov.ua/article/public-discussions/menju-dlja-odnorazovogo-harchuvannja-na-zimovij-period?preview=1&fbclid=IwAR36ulezJA2pq4v-Ea1bkDCBQGBTZ57C8AqWL8aDgZLcjXsEoVIVjeEl4YA


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора