У разі небезпеки негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Дата: 28.04.2021 18:59

Незабаром травневі свята та Великдень, люди планують відпочинок з близькими та рідними на природі. Проте іноді у святкові й вихідні дні безтурботність та необережність призводять до трагічних наслідків.

Щоб запобігти різного роду надзвичайним подіям у період травневих свят, рятувальники закликають громадян дотримуватись простих правил: не засмічуйте місце відпочинку; обгороджуйте та розчищайте місце розпалення багаття; не розводьте відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями; не розкидайте недопалки та сірники на суху лісову підстилку; приберіть місце погашеного вогнища; стежте, щоб діти не бавилися з вогнем, адже дитячі пустощі також нерідко призводять до пожеж та інших небезпечних ситуацій.

Пам’ятайте! Неконтрольований вогонь може призводити до непоправних наслідків, навіть людських жертв, тож у разі небезпеки негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                           Сергій СЕЛЕЗНЬОВ