Вашковецька територіальна громада
Чернівецька область, Дністровський район

Дата: 16.04.2021 18:12

У Вашковецькій громаді проходить весняний місячник санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів. З метою забезпечення санітарно – екологічного добробуту місцевих жителів свої сили обєднали колективи різних установ громади, а саме: колектив сільської ради Шишковецького старостинського округу, колективи ЗДО «Капітошка» та ЗДО «Веселі каруселі», колектив ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Вашківці. Було наведено лад біля водонапірної вежі у селі Вашківці, біля памятників воїнам – героям і ветеранам війни (с. Шишківці) та скорботній матері (с. Вашківці), прибрано території закладів освіти громади, побілено дерева, пофарбовано загорожі біля закладів дошкільної освіти, а також сільської ради та кладовища у селі Вашківці.

Центр економічного зростання громади