Працедавці Чернівецької області пропонують роботу із зарплатнею до 20 тисяч гривень

Дата: 15.04.2021 14:05

Від 6000 до 20000 гривень. Таку заробітну плату пропонують роботодавці Чернівецької області претендентам на вільні посади. Станом на 12 квітня 2021 року в базі даних обласної служби зайнятості є 424 актуальні вакансії.

Нині на ринку праці Чернівецької області спостерігається зменшення кількості пропозицій роботи у зв’язку з карантином. Проте вільні посади є як для фахівців з вищою освітою, так і для кваліфікованих робітників. Нині роботодавці краю шукають медичних працівників, інженерів, менеджерів. Є потреба у вчителях загальноосвітніх навчальних закладів та вихователях, майстрах з виробничого навчання, молодших наукових співробітниках. Також затребувані бухгалтери, листоноші, контролери-касири, водії, швачки, продавці, слюсарі, електрики тощо, – інформує директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Серед актуальних вакансій – найбільше пропозицій роботи для швачок (24 вакансії), інспекторів (19 вакансій), менеджерів (18 вакансій), водіїв автотранспортних засобів (16 вакансій), електромонтажників-схемників (16 вакансій), охоронців (14 вакансій), лікарів (13 вакансій). Із заробітною платою 10 000 гривень є 27 вільних посад.  Від 10064 до 13500 гривень – 42 пропозиції роботи, 15000 гривень пропонують начальнику цеха, виконавцю робіт (6 вакансій) та оператору верстатів з програмним керуванням. 20 тисяч гривень  роботодавці Чернівецької області готові платити зварникам та торговельному агенту. Таких вакансій є 5. Зарплатня інших вільних посад - від 6000 до 9800 гривень.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості