Рятувальники Сокирянського РС вкотре закликаюсь утриматись від спалювання сухої трави

Дата: 14.04.2021 14:24

Знову горить суха трава, від початку року це вже 11-те загорання сухої рослинності на відкритій території. Попри всі застереження та прохання рятувальників, екологів і влади району, жителі продовжують підпал сухої трави. Та горить не тільки трава, а і все живе в ній…

Спалювання сухої рослинності є загрозою не лише для природних систем, але й для здоров’я людей, особливо для тих, хто має серцеві та алергічні захворювання і проблеми з дихальними шляхами. Дуже часто це переростає у великомаштабні пожежі. Швидкість поширення вогню при вітряній погоді надзвичайно висока, а тому локалізувати її на відкритих територіях дуже важко.

Рятувальники Сокирянського РС вкотре закликаюсь утриматись від спалювання сухої рослинності в пожежонебезпечний період.

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                           Сергій СЕЛЕЗНЬОВ