З початку дії карантинних обмежень 455 буковинців зареєструвалися у службі зайнятості через портал послуг «Дія»

Дата: 29.03.2021 16:59

З початку дії карантинних обмежень 455 мешканців Чернівецької області,  які виявили бажання зареєструватися у філіях обласного центру зайнятості, скористалися електронною послугою з реєстрації та оформлення виплат допомоги по безробіттю на онлайн-порталі державних послуг «Дія».

• Сьогодні подати документи до центру зайнятості можна особисто у філіях  або через портал державних послуг «Дія» із використанням електронного підпису. На період карантину статус та призначення допомоги по безробіттю призначається з першого дня реєстрації, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

На час карантину підвищено мінімальний розмір допомоги по безробіттю з 650 грн до 1000 грн. Таку допомогу безробітні зможуть отримати  ще впродовж місяця після завершення карантину.

Станом на 29 березня 2021 року в службі зайнятості перебуває на обліку 8578 безробітних, отримують допомогу по безробіттю 7605 осіб, що в 1,3 рази більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Середній розмір допомоги по безробіттю в Чернівецькій області у лютому 2021 року становив 3107 грн, у 2020 році -  3161 грн.

Довідково.

Щоб зареєструватися на онлайн-порталі державних послуг «Дія» необхідно:

- авторизуватись у кабінеті користувача на порталі «Дія» (https://diia.gov.ua/) за допомогою електронного підпису, електронної системи ідентифікації Bank ID чи Mobile ID;

- заповнити онлайн-анкету, завантажити документи, які необхідні для реєстрації у службі зайнятості (паспорт, документи про освіту, трудова книжка тощо);

- підписати заяви за допомогою електронного підпису,

- отримати підтвердження на електронну пошту або на телефон про надання статусу безробітного та виплати допомоги із безробіття або сповіщення про необхідність доопрацювання  або відмову

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості