Рятувальники Сокирянського РС УДСНС України у Чернівецькій області продовжують позапланові перевірки суб’єктів господарювання

Дата: 26.03.2021 16:23

На виконання Доручення Прем’єр-міністра України від 11.03.2021 №10033/1/1-21 рятувальники Сокирянського РС УДСНС України у Чернівецькій області продовжують позапланові перевірки субєктів господарювання, закладів, установ, у сфері управління (володінні, користуванні) яких перебувають місця виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, щодо додержання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки.

Працівники Сокирянського районного сектору перевіряють справність автоматичних установок пожежної сигналізації та систем оповіщення про пожежу, наявність дозвільних документів у сфері пожежної та техногенної безпеки, розпорядчих документів щодо дотримання протипожежного режиму на автозаправній станції, стан утримання зовнішніх установок та резервуарів з пальним, відповідність електричних мереж правилам влаштування електроустановок, забезпеченість первинними засобами пожежогасіння, стан джерел зовнішнього пожежогасіння та ще ряд питань у сфері техногенної та пожежної безпеки.

В ході перевірок додатково проводяться протипожежні інструктажі з керівництвом та персоналом, щодо безпечної організації роботи обєктів.

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                              Сергій СЕЛЕЗНЬОВ