На заслужений відпочинок йде начальник караулу підполковник служби цивільного захисту Олег Підлубняк

Дата: 26.03.2021 16:18

Традиції — це не просто історія, це елементи цілої культури, що передаються від покоління до покоління і зберігаються роками. І як в кожній сім’ї, в рятувальників є свої традиції.

Біля пожежної частини зібрався колектив рятувальників Сокирянського районного сектору та 8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Сокиряни. Чоловіка у форменому одязі облили струменями води з пожежних рукавів, а з автівок лунала сирена - на заслужений відпочинок йде начальник караулу підполковник служби цивільного захисту Олег Підлубняк.

Дякуємо Вам за довгі роки служби, великий внесок у розвиток підрозділів Сокирянського та Кельменецького районів. Щиро бажаємо нашому побратиму  успіхів у подальшому життєвому шляху, міцного здоров’я та дякуємо за віддану службу в лавах ДСНС!

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                          Сергій СЕЛЕЗНЬОВ