Сталася пожежа у селі Вашківці

Дата: 19.03.2021 14:15

18 березня у селі Вашківці Дністровського району через необережне поводження з вогнем сталася пожежа в господарській будівлі. Вогонь охопив площу 30 кв. м.

Помітивши пожежу, господарі викликали рятувальників. На місце події прибули працівники 8 державної пожежно-рятувальної частини міста Сокиряни та ПСО Вашківці. Рятувальники оперативно ліквідували пожежу, врятувавши від знищення господарську будівлю. Полум’ям пошкоджено перекриття та знищено облицювання стін (вагонку), меблі і речі домашнього вжитку.

Працівники ДСНС вкотре наголошують, що дотримання елементарних правил пожежної безпеки зменшує кількість трагічних наслідків недбалого ставлення людей до власної безпеки.

Начальник Сокирянського РС УДСНС

України у Чернівецькій області

підполковник служби ЦЗ                                                            Сергій СЕЛЕЗНЬОВ