Платникам Буковини: 22 березня - останній день для звітування з ПДВ, акцизу, плати за землю та рентної плати

Дата: 18.03.2021 11:45

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують платникам податків, що 22 березня 2021 року - це граничний термін подання наступної податкової звітності за лютий 2021 року:

податкової декларації з ПДВ;

декларації акцизного податку;

податкової декларації рентної плати (місячної) з розрахунком: рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини; рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України; рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами; рентної плати за транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України;

податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності).

Також, пропонуємо буковинцям скористатися онлайн-сервісом «Електронний кабінет платника податків» https://cabinet.tax.gov.ua/, який надає можливість підготовки та подання до контролюючих органів електронної звітності та листування з контролюючим органом, що є вкрай важливим в період введення додаткових обмежувальних заходів, направлених на запобігання поширенню COVID-19.

Головне управління ДПС у Чернівецькій області