З Днем українського добровольця!

Дата: 14.03.2021 12:37

Сьогодні, 14 березня, відзначається День українського добровольця. Ця дата обрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці відправилися на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що під Києвом. Пізніше до них приєдналися й інші: студенти, вчителі, лікарі, підприємці, юристи з усіх куточків нашої країни. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити, адже на першому етапі війни Україна зіткнулася з тим, що далеко не всі професійні військові були готові захищати свою державу. Добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати професійну заміну добробатам.
Щира подяка кожному чоловіку та кожній жінці, що боронили Україну тоді і захищають нашу землю зараз.
Вічна пам'ять полеглим. Честь і слава живим.
Слава Україні! Героям Слава!

Центр економічного зростання громади