Цьогоріч понад 10 тисяч буковинців скористалися послугами обласної служби зайнятості

Дата: 11.03.2021 17:14

Впродовж січня – лютого 2021 року соціальними послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалося 10816 осіб, які мали статус безробітного, що в 1,4 рази (на 3093 особи) більше, ніж у січні – лютому 2020 року.

У цьому році статус безробітного отримали  2516 осіб, а це майже в 1,4 рази (на 681 особу) більше порівняно із минулим роком. Фахівців обласної служби зайнятості надали послуги щодо пошуку роботи 629 особам без статусу безробітного, з них 199 осіб (31,6%) – оперативно працевлаштовані.

Станом на 1 березня 2021 року в службі зайнятості перебували на обліку 8905 безробітних.

•  В цьому році значну частку безробітних – понад 10% складають вивільнювані працівники, які потрапили під скорочення у зв’язку зі змінами в організації виробництва. Традиційно понад 30% шукачів роботи віком до 35 років, та 30% – особи, які потребують додаткових гарантій у працевлаштуванні. Стабільно високою є частка безробітних з вищою освітою, а це понад 44%, – зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко

Серед безробітних, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, 17% працювали на підприємствах промисловості, 17% – в установах державного управління й оборони, 15% –  в оптовій та роздрібній торгівлі, 10% –  у сільському, лісовому та рибному господарстві, 8% – у галузі  охорони здоров’я.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості